Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a striákat...

Hogy tüntessem el a striákat orvosi beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés

16/L

16 éves vagyok és ahogy nőtem és felszedtem pár kilót előjöttek a striák. A combon, csipőn és vádlin jöttek ki. Szeretném eltüntetni vagy akár csak elhalványítani őket.



2016. máj. 11. 13:48
 1/1 anonim válasza:

1.Hidratálj!


Apróságnak tűnhet, mégis a legfontosabb dolog a bőr regenerálódása és az újabb striák kialakulásának megelőzése szempontjából, hogy rendszeresen és gazdagon hidratáld a bőrödet.

2,Csodatevő krém


A kozmetikai ipar számos különféle kencét kínál a striák halványítására, de ha magadnak szeretnéd elkészíteni, otthon is keverhetsz stria elleni krémet. Gőz fölött olvassz fel egy kis kocka mandulavajat, majd keverj hozzá néhány csepp mandulaolajat, pár csepp narancs illóolajat és egy evőkanál ricinust.

3.Vitaminok


Nemcsak kívülről, belülről is fontos a bőröd védelme: ha el akarod kerülni az újabb csíkok kialakulását, és azt szeretnéd, hogy a már meglévők is minél hamarabb elhalványodjanak, kezdj el cinket szedni.

2016. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!