Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran kiújuló aranyér?

Gyakran kiújuló aranyér?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja szenvedek, eleinte csak viszketett, aztán már fájt minden székletürítés és vérzett is utána. Orvos szerint aranyér, adott rá Detralexet, ami úgy-ahogy elmulasztotta, de csak pár napra, aztán megint kezdődött a fájdalom-vérzés. Vettem Hemorrid kúpot, ami nagyon jó volt, másfél-két hétig semmi, már megnyugodtam, hogy végre vége, erre ma megint kezdődik. Nem fáj annyira, de friss, élénkőiros vér volt a vécépapíron - nem sok, de nem is olyan kevés. Másnak is ilyen sűrűn kiújul az aranyere?

2016. máj. 12. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott, ha keményebb a székletem, ezért igyekszem olyanokat enni, hogy lágyabb legyen.

Vegyél Proktis-M kenőcsöt vagy kúpot és azt használd egy ideig, a tünetek megszünése után is még pár napig, akkor talán nem újul ki ilyen hamar.

Ha mégis gyakran előjön, akkor menj vissza az orvoshoz, sebészet, vagy proktológus még jobb lenne.

2016. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!