Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek elaludni. Van...

Nem merek elaludni. Van valami módszer arra, hogy az ember ne álmodjon semmit?

Figyelt kérdés
Vannak olyan időszakok, amikor napokig rémálmaim vannak, és tegnap is volt, pedig az elmúlt néhány hétben jól aludtam. Tartok tőle, hogy újra kezdődik, tényleg nagyon kellemetlen, egyébként ez valamiféle "előfutár" lehet, mert az álmok után általában 2-3 hétig nappal sem tudok megszabadulni az ott megjelenő gondolatoktól (ilyenkor álmok már nincsenek). Nagyon fárasztó, örülnék bármilyen hasznos tippnek.

2013. nov. 28. 22:08
 1/2 anonim válasza:
Ilyen velem is előszokott fordulni. Én ritkán álmodok (tudom, mindenki álmodik, csak nem emlékszik rá), de amikor igen akkor egymás után többször is és szinte csak rémálmot. Úgyhogy ez ellen egy megoldás engem is érdekelne.
2013. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok féle szer van rémálmokra! Javaslom: menj(etek) el egy jó homeopátiás orvoshoz! mert ő a többi tünetet is ki fogja kérdezni. De addig is megnézem a könyvemet. Sok féle szer van: Mikről álmodsz? Példák:

szorongásos, ijesztő, tűz, vér, életszerű, Felébreszti elalvás közben (?), Felébredéskor is igaznak tűnik (?), rablók, víz, zuhanás... stb.

És még olyanról is hallottam, hogy kisgyerek pl. felsikít a félelemtől. vagy van aki tudja, hogy mindig pl. fekete kutyával álmodik. vagy van, aki eleve fél a sötétben. (Ha szeretnéd: privátban adok egy homeopátiás orvos telefonszámot. De, ha válaszolsz, akkor megpróbálok én is szert felírni, de nem lesz könnyű. Nagy a választék!)

2013. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!