Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Pánik? Vagy...

Mit tegyek? Pánik? Vagy nagyon nagy bajom van? Mostanában önkielégítés után jelentkeznek ezek a tünetek. Nagyon puffadok, gázosodom is. Retegek, nem akarok meghalni!

Figyelt kérdés

Ezek a panaszaim már hónapok óta fennállnak, időnként jobban és rosszabbul vagyok.... Újabban az önkielégítés után jelentkeznek.


napok óta szarul vagyok.... tegnap előtt kezdődött amikor önkielégítettem és rámtört ez a feszülős, belülről meg a fejemben feszülős pánik szerű valami, borzalmasan rossz közérzettel és menekülési vággyal. Remegés is társul hozzá, aludni nem tudtam, mert ha lefeküdtem rosszabbodtak a tünetek, viszont órákig böfögtem.... televolt gázzal a gyomrom.... na most tegnap jobban voltam valamennyire még az este után is, de mikor megittam az orbánc fű teámat utána lettem megint rosszul.... ez az amit elfelejtette hozzá adni hogy mióta iszom, azóta vagyok rosszul. nem tudom hogy véletlen egybeesés e vagy sem, de ezt is leírom. na szóval. tegnap este is rosszul voltam, eresztettem és böfögtem egytől hajnali négyig.... majd valahogy elaludtam de arra keltem fel, ahogy előző nap is, hogy eszméletlenül fáj a hasam, és főleg az oddi spincter záróizmomnál és szétrobbanok a gázoktól.... - ez a záróizom az ami az epét és a hasnyálmirigy folyadékát beengedi a patkóbélbe és összezár hogy se be se ki ne kerülhessen semmi. na ez nekem sokszor görcsöl, mióta eltávolították az epehólyagomat. évek óta szenvedek vele. papillotomia kéne. azonban miután kiböfögtem jobban lettem. ha álltam jobban lettem. most ma nem voltam rosszul annyira, bár volt egy kis hasmenésem. Na de, hazaértem, és amikor itthon voltam rámtőrt megint hirtelen ez a rossz érzés. ez a nyomás, ez a remegés, fáztak a kezeim, halálfélelmem volt - most is van egy kicsi- levegőt nehezen veszem és még a hideg is rázott. úgy éreztem hogy lázas is vagyok egy kicssit amit most is érzek mert az arcom is kipirult picit. ettem, száraz szemetet és jobban lettem de azóta is sokat böfögtem, és gázosodom rendesen.... még mindig nem vagyok jobban. a fejemben érzek nyomást, megszédülök, félek, rettegek és idegesítenek olyan dolgok amik lapból nem.


tegyük hozzá hogy volt UH és az normális volt. Volt vérképem és az normális volt. Volt szemészeti vizsgálatom és az normális volt. a háziorvos csinált egy EKG-t ami nem volt annyira normális már.... gyors volt a szívem és volt egy kis tahycardia is benne, de szerinte ez csak azért mert zaklatott vagyok és menjek az ideggyógyászatra és kérjek valami nyugtatót. Azonban, onnan jöttem és a gyógyszer amit adtak nem javított semmit hanem még paranoiddá is tett. Nem is tudom hogy ez pszichés e, hisz MR nem látott, az agyamat nem szkennelték még, Neurologiára csak most fogok időpontot kérni. Nagyon félek megint hogy valami agyvérzésem lehetett vagy valami agyi értágulatom van. rettegek. Szerinted mi a bajom? :S nem akarok még meghalni.


2016. máj. 16. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni, üdv a pánikosok táborában! Az emésztési problémáidat az ideg okozza, és a tahycardiát is. Szedjél folyamatosan probiotikumot, B-MAX vitamint, magnéziumot. Milyen nyugtatót kaptál? Az orbáncfű teát nem lehet minden hatóanyaggal együtt fogyasztani.
2016. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott valami SSRI-t kaptam amitől nagyon paranoid lettem és szörnyű volt. de azt már nem szedem 2 hete. Benzodiazepine-t nem volt hajlandó adni pedig attól régebben jobb volt a szorongásom és semmi problémát nem okozott. le is álltam róla, nem volt nehéz. ezt régen szedtem amikor még volt epehólyagom. egy évig görcsöm sem volt a szedés alatt. nem váltott ki függőséget. de ez őt nem érdekelte. orbáncfűből e evőkanálnyit tettem bele a kis kosárba és úgy forráztam le. Pánik betegségem soha nem volt ezelőtt. Amúgy bármi kiváltja ezeket a tüneteket, akár eg hirtelen borzongás amikor annyira örülök valaminek hogy egyszerűen felmegy a pulzusom stb.... elötte hatalmas súlyal edzettem.... nem lehet hogy mégis valami bajt okozott. mik azok a probiotikumok?
2016. máj. 16. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:

".. gyors volt a szívem és volt egy kis tahycardia is benne" :DD Oké.


Nem pánikolos vagy szimplán hipochonder

2016. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!