Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kövér vagyok, szeretnék...

Kövér vagyok, szeretnék lefogyni de nem megy.2 év alatt feljött rám + 60 kg a semmiből (semmit se csináltam másképp ). Le akarok fogyni, mindenki mondja hogy így is szép vagyok, de NEM! . Egy sikertörténet nincs itt?

Figyelt kérdés

sajnos a térd ízületem kiskorom óta nem jó állandóan kificamodik akár sétálás közbe is. próbáltam fogyózni mindent betartottam semmi nem ment le. akkor jártam e-fitre na ott megindul lefele a kg de látszat nem volt, de azt is abba kellet hagynom a térdem miatt. pls . valaki akinek van sikertörténete az írjon. sajnos a térdem miatt nem nagyon tudok mit sportolni mert ha kificamodik az 1 hónap fekvő gipsz és megint + súly rakódik rám


mellezőnek az ócsároló kommüntelők, és az egészségről papolók is tudom h nem jó az egészségnek a túl súly nem kell szerintem erről felvilágosítani egy kövér lányt ;)

A normális kommüntelőknek előre is köszönöm


2016. márc. 8. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
My 600-lb Life (keress rá) .
2016. márc. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvos.
2016. márc. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fekvő gipsz akkor miért hizol? Nem kell annyit enni. Én is voltam fekvő beteg és fogytam tíz kilót. Mert felkelni se tudtam , nem hogy enni. Nem törvényszerű hogy állandóan zabálj.
2016. márc. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Az én történetem :

Stressz evő vagyok, sajnos.

Fiatal koromat szerető családban ám el nem fogadó társadalomban töltöttem és ha már egy kicsit is másabb vagy napi szekálásnak, bántásnak vagy kivéve. A megoldás az evés. Vizsga időszak, halom papír, tétel, határidő. A megoldás az evés. A nagymama halála, a gyász, a feldolgozás. A megoldás az evés. 2012 nyara ballagási képek. 137kiló tömör szomorúság, önbizalom hiány. Itt mondtam hogy állj. Ha így folytatom kb 5év és a szívem nem bírja tovább. Igazából ezen a ponton én sem tudtam hogy mégis hogyan tovább. Majd délután amikor néztem a tvt akkor ment a kövér kamaszok című hát nem is tudom reality. Talán. És egyszerűen azt láttam hogy vannak tőlem sokkal fiatalabb és sokkal kövérebb emberek. De igazából ami elindított az az hogy láttam őket futni. Azt gondoltam ezt nekem is ki kell próbálnom. Talán menne. Zene fülbe edző cipő föl aztán gyerünk. Az elszántság a kíváncsiság hajtott és szerintem összesen 1kilométert gyalogoltam amiből max 100métert futottam. Egy hétig kegyetlen izomlaz gyötört. Majd újra próbáltam. Aztán csak pár napig. És így folytattam egyre nagyobb távon izomlaz nélkül. a nyár alatt fogytam kb 15 kilót. Majd szeptember suli. Pesten. Két év, sajnos a szoros napirend mellett csak a vonat után futottam de az sem volt elég mert az életem át alakult. Nappal fotózás éjjel retus plusz evés. Híztam is. De max 5 kilót de azt is inkább a vizsgaidoszakban, khmm stressz evő. Aztán jött egy betegség ami azt kívánta hogy legyen műtét viszont ahhoz fogyni kellett. Epe diéta vagyis semmi zöldség csak sütőtok cékla krumpli gabonából is rizs meg búza, szóval semmi ami egy átlag ember a fogyókura idején fogyasztana. Így szoros étrend mellett edzés tervvel fogytam 29kilót. Nem volt egyszerű de tudtam miért csinálom. Majd műtét és jöhetett az igazi diéta. Saláta tejtermék. Ahh imádom. Most vagyok 85kiló. Vagyis a -52kiló. Rögös az út és baromi nehéz de csinalhato csak hinni kell és tudni miért harcolsz.

Ui.:a karácsonyi éves ivas alatt én 2kilót fogytam

Do it. Just do it.

2016. márc. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál a gyors hízás miatt? Ki kell vizslnihogy nincs-e valamilyen betegség (p. pajzsmirigy) a len hísod mögött.
2016. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

A 4 -es válasza igen inspiráló :)

És vérvételen voltam semmit nem mutatott az eredmény minden tökéletes :)

2016. márc. 8. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
4es kérdeznék. Bőröd milyen lett?
2016. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát igen plasztikai műtét fog kelleni, viszont azt megelőzően fogom kipróbálni a kavitáciot. Szinte csak jót írnak. De ettől függetlenül mell kar plasztika kell.
2016. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!