Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A túlzott alkohol fogyasztás...

A túlzott alkohol fogyasztás utáni emlékek visszatérhetnek?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy a húszas éveim közepén járok. Nem vagyok alkoholista. Alkalmanként iszok. Eddig "nagy" ivónak tartottak, elég sokat megbírtam inni, persze le is részegedtem szépen.

Viszont ez az eset más! Egy erős indítás után ami kb este 7 kor lehetett, 11 órakor van az utolsó emlékképem. Az elmondások alapján, nem voltam agresszív. Összefüggően, viszonylag értelmesen beszéltem, csak elvoltam ázva nagyon illetve a járással már voltak problémáim.

A baj ott van és ez a lényeg, hogy a következő négy óra amíg haza értem mint ha meg sem történt volna és ilyen még sosem történt velem.



2014. okt. 27. 23:14
 1/1 Phoney ***** válasza:
A részegség okozta filmszakadás a jelek szerint nem klasszikus emlékezetkiesés, hanem az agyad ilyen részegen egyszerűen nem képes rögzíteni, hogy mi történik veled. Szinte biztosan nem fognak „visszatérni” az emlékek, mert eleve nem is rögzültek.
2014. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!