Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet se*g szagom? És...

Mitől lehet se*g szagom? És mit tudnék ellene tenni? (15/f)

Figyelt kérdés
Minden nap zuhanyzok használok tusfürdőt, és szappant, a hajamat minden 2. nap megmosom, használok golyós dezodort és parfümöt is, fogat is minden reggel mosok, de amikor bemegyek a suliba és ülök érzem hogy büdös van és mások is érzik, nagy WCzni általában otthon szoktam de mindig megmoson utánna a hátsó felemet, nem tudom már mit csináljak, mondták már azt hogy: lehet hogy nem kéne húst ennem megpróbáltam kb 2 hét után sem múlott el, megpróbáltam azt hogy fürdés után megszárítom hajszárítóval az sem használt, vittem már csere alsónadrágot és cseréltem az sem volt jó, már semmi ötletem nincs, mit tudnék tenni?

2016. máj. 18. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát ezen kívül már semmit.

Biztos hogy a te szagod?

2016. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Elképzeltem, ahogy rád nyitnám az ajtót, és te ott állnál kezedben a hajszárítóval, amint a hátsódra ereszted a meleget. XD

Tiszta Mr.Bean, csak ő nyilvános wc-n szárította a seggét. :,D

2016. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet h ritkán mosod a nadrágodat?

Használj gyakrabban dezodort. De mindegy mit csinálsz, ha ez a te kipárolgásod az nem normális, menj vele orvoshoz.

2016. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz.

Vegyél a boltban intim mosakodógélt és azzal mosakodj. Ha ez sem segít próbáld meg a köldöködet is megmosni csak a biztonság kedvéért nehogy az legyen bepálva. Viszont ha ekkor is még érzed, esetleg egy alternatív megoldás a mosószert, öblítőt lecserélni valami más fajtára, mert előfordulhat, hogy a ruhákkal van gond.

Abban az esetben, ha ez sem válik be akkor el kéne menned kivizsgálásra, mert gondok vannak.

2016. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt objektív módon kellene megállapítani. Kérdezd meg a családtagjaidat is és a barátaidat is, akik talán vicc nélkül is el tudják mondani az igazat. Ha te mindent megteszel a higiénia érdekében, akkor meg bele kell törődni. Ugyanis vannak emberek, akiknek tényleg van szaguk, ha tiszták, akkor is. Így működik a bőrben levő illatmirigyek kiválasztása. Esetleg érdemes megvizsgálni a hónalj- és fanszőrzetet, mert a szőrszálakon gombás felrakódás miatt is létrejöhet ilyen szag.
2016. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hallottam olyan megoldásról is, akik nagyon izzadósak hogy higgított formalint használnak dezodor helyett. Gyógyszertárban kapható. Ha nem is minden nap de hetente többször használod lehet hogy beválik. Drukkolok hogy megtaláld a megoldást!
2016. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az embereknek is van bűzmirigyük, lehet hogy akörül van a baj. Menj el sebészhez,lehet végbélsipoly,tájog,akármi. Nem váladékozik időnként a végbeled? Szokott-e véres lenni a székleted?
2016. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!