Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fiatalság megtartása inkább...

A fiatalság megtartása inkább genetika vagy életmód kérdése?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy nekem a genetikámat kell e dícsérnem, vagy tényleg az egészségemnek köszönhetem (soha nem dohányoztam, nem szoláriumoztam, kevés alkoholt ittam, és aránylag egészségesen táplálkoztam, és edzek), vagy egyszerűen jók a génjeim. 26 éves vagyok, de ha rendesen megborotválkozom, még mindig elkérik a személyimet a kocsmában, és a boltokban, nem nézik ki belőlem,. hogy elmúltam 18. Ezen régen kiakadtam, de most már egyre inkább tetszik :D

2016. máj. 20. 01:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Is-is. Van aki elszív egy nap 2 doboz cigit, minden második nap részeg, és 90 évig él. Csak nem ez a gyakori eset, és az emberek szeretnek ilyen személyekre hivatkozni. De azt észre se veszik hogy a hasonló életvitelt folytatók nagyrészt idő előtt halnak.


Szóval szerintem mindenkinek érdemesebb megpróbálni egészségesen élni, és nem a génekbe fektetni a bizalmat. A "nekem úgy se lehet tüdőrákom/én nem tudok elhízni/nekem nem árt a pia" stb. emberek nagyot néznek, mikor csendben és észrevétlenül kialakul valami komoly betegség. Pedig annyira biztosak voltak, hogy az csak mással történhet meg.

2016. máj. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!