Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon megijedt...

Mit csináljak? Nagyon megijedtem. Nem merek aludni.

Figyelt kérdés
Egész nap furán éreztem magam. Szédültem, hányingerem volt, de gondoltam csak azért, mert meg van a havim. 9 körül sikerült elaludnom. Nem rég anyu hívott, arra keltem. Beszéltünk telefonon és egyszer csak minden kiesett. Nem tudom mikor tettük le, miről beszélt stb. Elájulhattam? Vagy mi ez? Gondolom legjobb lenne ha ügyeletre mennék, de így nem ülök kocsiba. Egyedül vagyok otthon. Valami jó ötlet? 20/L
2016. máj. 22. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen felébredtél és még nem tértél annyira magadhoz, lehet azért esett ki, velem már volt ilyen.

Szedsz valami nyugtatót? Annak lehet ilyen mellékhatása

2016. máj. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek nyugtatót, és semmi más gyógyszert sem vettem be ma.
2016. máj. 22. 01:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, pihenj nyugodtan.
2016. máj. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vércukor? Ha magas vagy alacsony, mind a kettő ezt a hatást válthatja ki, azt hiszem.

De elméletileg, ha tudsz gépelni, akkor az mégsem lehet a gond. Ha nagyon aggódsz kihívhatod a mentőket, vagy hívhatsz egy taxit.

2016. máj. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem napközben is volt ilyen, alig tudtam hogy jöttem haza, olyan álmos voltam, nem tudtam felidézni. Te sem ébredtél fel rendesen.
2016. máj. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is volt ilyen ,csak én félálmomban ugy osszevesztem a barátnőmmel,hogy elköltözött és amikor felébredtem nem ugrott be mi történt.Délután már emlékeztem mindenre.Valamikor neked is eszedbe jut majd
2016. máj. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!