Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Mit csináljak hogy...

Sürgős! Mit csináljak hogy tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Elmentem ma biciklizni. Letekertem 60 km ert + sétáltam 10 et. Nagyon elfáradtam. Hányingerem van fáj a fejem és nem tudok aludni. Holnap suli szóval nem kellene agyhalottként besétálnom. Bár mire jön erre válasz addigra valószinü hogy érdemes lenne már nem aludni hanem reggel bekávézni. Minden esetre mit próbáljak hogy tudjak aludni?

2016. ápr. 17. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiszáradás és enzim hiány . Pár pohár víz majd később egy narancs vagy méz kanalazás esetleg facsart citrom cukorral .
2016. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fejfájásra fájdalomcsillapító. Hányingerre Cerucal vagy Dedalon, ha van otthon. Ha súlyosbodnak a tünetek akkor orvosi ügyelet. Lehet, hogy biciklizés közben napszúrást kaptál.
2016. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!