Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ideális testsúly?

Ideális testsúly?

Figyelt kérdés

13/L

KB 180cm -vagy 175cm

És 76kg ! Elege sok?

Amúgy nem látszodik rajtam ,hogy annyi vagyok!

Kedves válaszokat

😀💋



2016. máj. 23. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont jó az alakod.

Amúgy az ideális testsúly 180cm-nél 61 és 77kg között van, szóval nem kell aggódnod :)

2016. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az első kommentelőnek!! De valami fogyokura kellene nekem!
2016. máj. 23. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
13 évesen nem szabad fogyókúrázni. Igyekezz egészségesen táplálkozni és sportolni. Most alakul ki a későbbi alakod, ne rontsd el fogyókúrával. Én ennyi idősen szinte már ducinak néztem ki, 16 éves koromra viszont tök jó alakom lett.
2016. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor azt tudom ajánlani, hogy sportolj sokat, egyél egészségesen, és ne fogyókúrázz, hanem válts életmódot.

Mert jó, fogyózol, leadsz pár kilót, és miután elkezdesz újra rendesen étkezni, egyből visszaszerzed a leadott kilókat.És amúgy sem szabadna fogyókúrázni 13 évesen,mert még fejlődsz.

Arra ügyelj, hogy tészta helyett egyél durumtésztát, és kenyér, és finomliszttel készített dolgok helyett egyél teljes kiőrlésű dolgokat.De tényleg, ilyenkor még nem ajánlatos fogyózni.

Remélem segítettem valamennyit

2016. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!