Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szokott fájni/szúrni a...

Mitől szokott fájni/szúrni a szivem?

Figyelt kérdés

Régen, még kb 2 éve emlékszem, hogy egy fotelt elkezdtem kihúzni (kihúzhatós fotel, amin lehet aludni), és olyan szinten beleszúrt a szivembe, hogy levegőt nem tudtam venni, csak épp egy nagyon picit, lassan, és mozogni se tudtam. Előbb itt olvasgattam ebben a témában, arra jutottam hogy megvoltam hajolva, görbe háttal és nagy levegőt vettem?

Valamint esténként amikor lefekszek aludni, vagypedig ülök a gép előtt a szivembe/körényékén fáj, de nem annyira.

Idegeskedni gyakran szoktam, 12/F


2016. máj. 25. 23:07
 1/5 A kérdező kommentje:
...és még mielőtt azt mondanátok, hogy ne foglalkozzak vele, szóljak anyámnak, nemnagyon akarnák nekik róla beszélni, mivel tuti elvinnének itt külföldön valamelyik hülye orvoshoz, és csinálna velem valami *haszontalant* ami itt jelemző az orvosokra. Azért érdekel engemet ez ennyire, mivel nemrég volt egy súlyos balesetem, altatásba részesültem és azóta félek az ilyen betegségektől stb..
2016. máj. 25. 23:10
 2/5 A kérdező kommentje:

...és még eszembe jutott valami:

a szivem mellet, a jobb mellem alatt is szokott fájni..

2016. máj. 25. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a szíved szúr. Lehet mellkasi izomgörcs, ideg, akármi. Van, amikor levegővételkor is érzünk szúrást, mert egy ideg be van csípődve.
2016. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, én is ilyet olvastam. Ment a zöld kéz.
2016. máj. 25. 23:36
 5/5 anonim válasza:
Ha szerinted ez komoly, és félsz, hogy valami baj van, akkor inkább menj orvoshoz, mint az internetet böngészd. Az utóbbival fél óra alatt elérheted, hogy halálos betegnek hidd magad, az előbbivel pedig rendes válaszokat kaphatsz. :)
2016. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!