Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek az izzadás és a...

Mit tehetek az izzadás és a szagok ellen?

Figyelt kérdés

Először is rendesen tisztálkozom, nem ezzel van a baj. Sajnos nagyon izzadós vagyok, mindig is az voltam. Lábam, kezem, hónaljam nagyon izzad télen és nyáron is. Sok mindent próbáltam már: antisudorca, idros, borotalco, valami bőrgyógyász által felírt krém, és számos izzadásgátló. Sajnos nem használnak. Vérvételen is voltak, nem találtak semmi bajt. Nem tudom, hogy mi tévő lehetek. Így nem csodálkozom, hogy nem kellek senkinek, hiszen azt gondolhatják, hogy mennyire igénytelen vagyok, pedig közben egyátalán nem az a valóság!

21/L



2016. máj. 26. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a természetes házi dezodorra, kókuszolaj meg szódabikarbóna kell hozzá. Ettől nem lesz semmilyen szagod mert a szódabikarbóna semlegesít mindent, csak az a baj, hogy ugyanúgy fogsz izzadni, de teljesen jó illatú leszel ha használsz mellé parfümöt. Én is nagyon izzadok, kiskorom óta. :( 20L
2016. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aterzem a problemad, en ugyanigy vagyok. Raadasul ez ordogi kor, mert nyaron direkt nem vesz fel az ember pl szurket, v nagyon vilagos szint, nehogy foltos legyen, amikor meg foltos lett, takargatod es izgulsz, es csak izzadsz.... Borzaszto. Nekem a borotalco / hintopor / kevesebb fuszeres kaja/ jott be es h probalok kevesbe izgulni rajta h vajon izzadok e...
2016. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is izzadós vagyok, ez nem betegség, ezen a bőrgyógyász nem tud segíteni. Ez genetikai adottság. Magyarul jó a hűtésed :D


Megkérdezhetem milyen munkát végzel? Vagy csak simán a semmittevéstől is izzadsz?

JAvaslom öltözz olyan ruhába ami felszívja a nedvességet, gondolj a tisztasági betét reklámokra. XD

2016. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Exodor a gyógyszertárból.
2016. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!