Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Miért nem tudom elfelejteni őt? Hogyan lehetne jobb? Ti voltatok már ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Talán soha senkit még nem szerettem ennyire mint őt..voltak a kapcsolatunkba szép dolgok és nagyon sok rossz dolog is,féltékenykedési jeleneteket művelt, bántott,folyamatosan veszekedett velem én pedig nem bírtam tovább kiléptem. Azóta kikészültem. Keresett, összejöttünk megint majd leszart magasról úgy hogy megint én nem bírtam vele tovább. Azóta nem akar kibékülni se, minden olyan nőt többre értékel akik nem foglalkoznak vele. De ha meglát élőbe a szemét le se veszi rólam és sokszor kötekszik is. Kaphatnák sokkal jobb pasit tőle. Mégse tudok másra ránézni pedig szakítás óta eltelt több mint egy hónap. Járok szórakozni és őt se láttam már szerencsére egy jó ideje. Nagyon kivagyok. Folytonosan róla álmodok. Nagyon sokat sírok. Tönkre vagyok. Nem tudok tanulni se. Ha nem bulizok akkor nagyon sokat fekszek itthon, depressziós lettem.
2016. máj. 29. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szakítás után a legjobb, ha mindig társaságban vagy!

Ha otthon fekszel,csak agyalsz,depis leszel.

Itt a jó idő,nyomás kifelé!

2016. máj. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hónap még kevés. Én az első, nagy-nagy szerelmem után egy évig nem tudtam szerelembe esni, és hónapokig sajnáltam a tönkrement kapcsolatot. Jobbulást a későbbiekben! :)
2016. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!