Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos! Aranyérre nagyon gyors...

Sos! Aranyérre nagyon gyors megoldás?

Figyelt kérdés
Tegnap este jött ki, nem tudtam aludni annyira fájt, de egy óra múlva muszáj indulnom munkába. Kenem Reparon kenőccsel, valami más gyors megoldás esetleg, ami enyhít a tüneteken? Nagyon nehéz és kellemetlen így mozogni, szédülök a fájdalomtól és enni se bírok, de tényleg muszáj bemennem a munkahelyemre csak így nem tudom, hogy fogok...Voltam dokinál, ő mondta a kenőcsöt, és a kúpot. Mást ő sem tud vele tenni.
2016. jún. 2. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a doki sem tudott csodát tenni, akkor a gyik-es válaszolók miért tudnának? Én is kenegettem +1 fájdalomcsillapító.

Majd a doki leműtötte.

2016. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Reparon nekem semmit nem használt, Proktis-M drága, de gyorsabban hat, reggel és este bekened vele kívül és belül.
2016. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!