Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérző aranyérre van valami...

Vérző aranyérre van valami megoldás?

Figyelt kérdés
38. hetes km. vagyok és pár hete kiújult az aranyerem. Ezzel még nem lenne gond, de 4-5 napja megy a hasam, és ennek köszönhetően már vérzik is. Tudna erre ajánlani valaki bármilyen megoldást? Olvastam valamilyen varázsdió krémről, ezt hol lehet beszerezni, illetve bevállt-e valakinél? Előre is köszönöm és bocsi, ha túl nyíltan fogalmaztam.:(
2010. aug. 21. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is verzik, de az orvos nem enged semmit hasznalni ra. Azt mondta, hogy hasznaljak nedves popsitorlot wcpapir helyett, es ha lehetoseg van ra akkor meleg, de nem forro zuhany wchasznalat utan.

Sajnalom, hogy nem tudok tobbet segiteni, tudom milyen erzes.

2010. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a meleg ülőfürdőt mondta, és ez tényleg sokat segített (bár nem volt egyszerű 8 hónapos pocakkal beülni a kádba..:) Aztán még jó a körömvirág krém ( magas növényi tartalommal,tehát ne az olcsót vedd!) de bármilyen aranyeres kenőcsöt használhatsz terhesség alatt, csak kérdés; érdemes? Ez ugyanis egy teljesen normális tünet ilyenkor, és szülés után rendszerint elmúlik. Csak ha nagyon kínos volt, akkor kezeltem. Amikor a beöntést kaptam, nem lepődött meg a szülésznő, és profin, fájdalom nélkül végezte a dolgát. Szülés után 3 hónappal el is múlt.
2010. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem a fürdővel és a krémmel kicsit javítani a helyzeten. Remélem szülés után végleg elmúlik.:)
2010. aug. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!