Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton álmos 18...

Miért vagyok folyton álmos 18 évesen?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az érettségi-erdélyi vagyok.

Viszont legtöbbször azon kapom magam,mikor nekifognék tanulni,hogy álmos vagyok, ragad le a szemem. Nem tudok annyira figyelni a dolgokra, az agyam irányít és megcsinálom amit kell,de mintha a lelkem nem is itt lenne.

Kb 6-7-8 órákat alszok. Nem sportolok, mindig az a kifogásom,hogy elveszi az időmet a tanulástól, de persze nem is tanulok.

Nem tudom miért vagyok ilyen, talán a tunyaság a legjobb szó rá.

Megakarok változni, élettel teli lenni, vidám, élénk de nem tudom hogyan.

Segítenétek?


2016. jún. 7. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A sportolás fel tud tölteni, energikusabb leszel utána, ráadásul elég egészségtelen is egy 18 éves (de lényegében bárki) számára, ha mozgásszegény életvitele van. Ezen kívül figyelj oda a megfelelő folyadékbevitelre, 2-3 liter vizet igyál meg egy nap! Ha nem iszol eleget, attól lehetnek koncentrációs nehézségeid és punnyadtabbnak érezheted magad tőle. Ezen kívül fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt!
2016. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Biciklizni szoktam néha, ha megyek valahova,de már nem olyan gyakran mint a tavaly.

Viszont tényleg keveset iszok, mindig csak kaja után ha szomjas vagyok 1-1 pohárral:S

2016. jún. 7. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben én is állandóan álmos voltam, nekem az étrendváltoztatás segített. Azt olvastam, hogy ha evés után nagyon álmos leszel, akkor az, amit ettél, nem jó neked.
2016. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engedd el a múlthoz való ragaszkodást és félelmeidet, aggájaidat. Csináld azt amit szeretsz, ami boldoggá tesz és máris feltöltődsz energiával. :)
2016. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!