Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 13-évesen késő elkezdeni a...

13-évesen késő elkezdeni a bírkózást? 175cm vagyok 76 kg. boxoltam 2 évet de minden egyes edzésre gyomor görcsel mentem nem szeretem mert az edző társaim folyton fenyegettek. De mégis bennem volt a sport szeretete és a kitartás és az edző is 80 éves.

Figyelt kérdés

boxoltam 2 évet de minden egyes edzésre gyomor görcsel mentem nem szeretem mert az edző társaim folyton fenyegettek. De mégis bennem volt a sport szeretete és a kitartás és az edző is 80 éves.

Az edzőtársak 90%roma származású volt.

Ne értsetek félre semmi gondom sincs velük.

Csak ők ilyen fenyegetős balhézós lopós bandába verekedősek.

Most Wing Chun Kungfuzom.

És melette elszeretném kezdeni a bírkózást nem késő? 13évesen?



2014. dec. 10. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
és ha átmennél máshová bokszolni?
2014. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és mi van még a városodban,mert a csingcsunggal igencsak mellé lőttél.

valami üti-rugi van?

pl amiket írtál a kulcsszavakhoz kickbox,tájbox?

2014. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kis városban lakom. Alig van sportolási lehetőség..


Nincsenek .


13 évesen késő elkezdeni a bírkózást?

2014. dec. 10. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
én inkább bírkóznék
2014. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lenne az utolsó hogy én boxolni vissza mennék.
2014. dec. 10. 18:30
 6/6 anonim válasza:

Abszolút nem vagy elkésve, és én nagyon ajánlom a birkózást. Én pont fordítva csináltam: 8 évesen kezdtem birkózni, és 7 évig csináltam. Pár év szünet után, most boxolok, szóval ismerem mind a kettőt.

Teljesen más állóképesség, izomzat kell a kettőhöz. Időbe fog telni az átállás, de ha van érdeklődésed hozzá, akkor szeretni fogod. Iszonyatosan megkeményít a birkózás. (Ha néha összejövünk a régi birkózó edzőtársaimmal kondizni, edzeni mindig rá kell jönnöm mennyivel erősebbek... :D )

Szerintem próbáld ki, azzal nem veszíthetsz semmit :)

2015. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!