Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány évesen lesznek súlyos...

Hány évesen lesznek súlyos problémáim a kövérség/dohányzás miatt?

Figyelt kérdés

Voltam már pár orvosnál és mind mást mond. Van aki azt mondta 50 éves korom környékén fognak problémáim lenni de volt olyan aki annyit mondott, hogy max 10 év és koporsó :D (nyílván ő szebben mondta)

19 éves fiú vagyok.



2016. jún. 17. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ne cigizz
2016. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szép látvány lehetsz, ahogy a bagó szagú száddal jössz mész mint egy távolsági buszjárat.

Senki nem mondja meg hogy mikor lesz ettől bajod, de itt az ideje változtatni.

2016. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akaratgyenge vagyok szóval nagy változás nem lesz. :D
2016. jún. 17. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
és szerinted érdekel ez bárkit is? a te életed, magadnak teszed tönkre
2016. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sem véleményt kértem mégis azt kaptam.
2016. jún. 17. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:

"Akaratgyenge vagyok szóval nagy változás nem lesz. :D" - ne baromkodd el a dolgokat már az életed elején. Az akaraterő ugyanúgy fejleszthető, mint az izomerő, persze könnyebb kettőspont déket írogatni. Ilyenkor még azt hiszed, van időd, aztán majd 30 évesen kapkodsz, hogy mit k...tál el. Persze nem kell rágörcsölni semmire, ha cigizel, cigizel, de legyen perspektívád, tudd, hogy mit akarsz, és hogy amit most csinálsz, az arra visz-e.

Amúgy az 50 körüli kor nagyjából reális, sokan akkor teszik le a cigit, mert "öregnek" érzik magukat és tudják, hogy a cigitől van, hogy nem tudnak 2 emeletet felmenni megállás nélkül. Nem kell megvárni, amíg ez eljön, okos ember a más kárából is tud tanulni.

2016. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!