Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sürgős! Ezzek forduljak...

Nagyon sürgős! Ezzek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

8 éve focizom és 3 évvel ezelőtt történt, higy random elkezdett fájni az egyik térdem. Annyira, hogy arra a lábamra rálépni sem tudtam. 2 hétig szüneteltetnem kellett a focit és jobb lett. Majd azóta ha aokat megyek vagy állok (úgy értem több órát) akkor megint elkezd fájni de egy idő után elmúlik. Elkezdtem vízilabdázni is, de kb 20 perc után mindkét lábam elkezd fájni.


Kicsit már kezd megijeszeni. Lehet ez valami komoly?


(17 éves fiú vagyok)


2016. jún. 18. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túlerőltetted és gyulladásba jött. Tekintettel a fiatal korodra és arra, hogy aktívan sportolsz, mindenképp menj el sportorvoshoz vagy reumatológushoz.

Addig is én a Flector krémet javaslom, de nem orvos helyett.

2016. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venni, hogy nem mindenkinek olyan a felépítése, hogy a nagyobb fizikai megerőltetéssel járó sportokat is elviseli károsodás nélkül.
2016. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon sürgős! ... 3 évvel ezelőtt történt,"


:D Ne haragudj, én sem vagyok egy nagy orvoshoz járó, de ha 3 éve van egy visszatérő panaszod, akkor most, szombat délután lett hirtelen sürgős? 3 év alatt egyszer sem jutott eszedbe elmenni orvoshoz vagy elmondani a szüleidnek?

Arról nem beszélve, ha fociztál, akkor ott van elvileg sportorvos is...

Lehet egyszerű lúdtalptól is, és igen, menj el orvoshoz - de ne most szombat délután az ügyeletre :D ... majd jövő héten a háziorvoshoz.

2016. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már egyszer voltam háziorvosnál, aki elküldött a kórházba és akkor azt mondták, hogy nem tudják, hogy miért van, valazeg növök. Na ja :)) Egyébként csak azt hittem hogy jobb lesz, de egyáltalán nem így történt és csak mostanra kezdett el jobban fájni az elmúlt pár hétben
2016. jún. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!