Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Nektek számít ha egy...

LÁNYOK! Nektek számít ha egy fiú/pasitok eléggé féltékeny? Mert én például nagyon az tudok lenni. 16/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy számít, szakítóok. Ne fárasszon ilyen hülyeségekkel engem. Ha nem bízik bennem, nem vagyok kötelező. Ha bízik, csak ez ilyen tudathasadás nála, akkor is hagyjon békén, elég komplikált az élet enélkül is.
2016. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, elviselhetetlen, menekülök az ilyen pasitól.
2016. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Exem volt nagyon feltekeny mindenert az volt. Egyszer elvallaltam egy egyszeri munkat, ami este 11-tol hajnali 5-ig tartott, es azt hitte, hogy nem melozok, hanem biztos egy ribinel alszok. Mondott utanna mindent nekem...
2016. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

bizonyos szintig még oké a dolog. de ha tulzasba esel azzal megfolytod. az senkinek sem jo ha allandoan ellenorzik szamonkerik. adj neki teret es bizz benne :D mert lehet a tulzott feltekenyseg okozza majd a kapcsolt veget.

es ezt tapasztalatbol mondom.

2016. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!