Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a véleményetek ha a pasitok féltékeny?

Figyelt kérdés
Szétb*ssz az ideg, ha mással látom,(pl.:jobb és fiatalabb pasival szórakozni,nevedgélni) mert tudom/tudja ,hogy jó nő és bárkit megkaphat. És ha leitatják ha nem vagyok ott, és ráveszik a szexre. (Ááá... ölni tudnék!)

2015. máj. 2. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
minek jöttél össze a világ k-urvájával? :D :D
2015. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Jogosan vagy féltékeny.Van barátom és soha nem megyek el más fiúkkal sehova,főleg inni nem..
2015. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont, minek erölteted, ha láthatólag nem megy?
2015. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem adok rá okot,akkor ne is legyen az.Na ja a te eseted az más.
2015. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy ha okot adtam rá, akkor változtatni kell a magatartásomon, de sürgősen. Ha nem adok rá okot, akkor meg felesleges az egész, hiszen bizalom nélkül a fene se fog tudni egy szerelmi kapcsolatot jól működtetni.


Én sem vagyok éppen világrondája, szeretek is szórakozni, tudom, hogy sok pasinak tetszem. Néha a párommal külön megyünk szórakozni. De nem féltékeny egyikünk sem a másikra. Ismerjük egymást annyira és bízunk a másikban annyira, hogy tudjuk, az a scenárió, hogy "leitatják és ráveszik a szexre" elég irreális, földtől elrugaszkodott elképzelés- nálunk. Hogy nálatok mi van, azt neked kell tudnod, de ha ennyire féltékeny vagy és okkal, akkor semmi értelme az egésznek. Csak egymás idejét húzzátok.

2015. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1: Nagyon jó nő,szép,fiatal és szeretem. Nehezen tudok felszedni ilyet. Ezt szokta mondani: Nyugi, nem csalnálak meg soha. Csak barátkozom. (Általában régi fiú haverjaival szórakozik, de van mikor idegen pasik próbálkoznak nála. És elfogadja az ingyen piákat, drága koktélokat, ha meghívják egy italra.)
2015. máj. 2. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meg akar csalni, ahhoz nem kell se pia, se buli, úgyhogy nyugika, felesleges idegeskedned. Ha meg úgy kell őrizgetni, hogy nehogy elvigye valaki, a fene megette az egészet. Engem amúgy irritálna, ha a párom folyton ott lihegne a nyakamba. Egy percig nem viselném el, az biztos.
2015. máj. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy nekem is ezt kellene csinálni? Jó csajokat italozni hívni? Biztos ő is féltékeny lenne.
2015. máj. 3. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
A barátnőd szép és csinos lány, népszerű a ffiak között, hadd élvezze. Néhány bók, kis flört nem a világ, hidd el. Ha te lennél a világ legjobb pasija, tapadnának rád a csajok, nem akarnád kiélvezni te is? Ez a lány a te barátnőd, téged választott, örülj neki és szeresd. Ne akard kisajátítani, mert könnyen hoppon maradsz. A túlzott féltékenységed üzenete felé, hogy nem bízol benne. Valóban ilyen buta, könnyen kapható lánynak tartod, hogy pár szép szóra, koktélra szétteszi a lábát? Ugye nem?
2015. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!