Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek boldog? ( többi...

Cicumicaa kérdése:

Hogyan legyek boldog? ( többi lent ) ( kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Már pár éve depressziós vagyok. Sokszor rám jönnek légzési félelmek . Szinte mindennap egy kicsit. Már alig van olyan nap hogy egész nap boldog lennék . Mindig gondolkozok hogy ne legyen légszomjam, ne legyen rohamom, ne féljek.És ahogy felingerlem magam nem is leszek valami jól. Mit tegyek hogy végre újra boldog ember lehessek. És ne féljek attól h meghalok vagy ilyesmiktől . Valaki adna tanácsot? Aki ilyenen ment keresztül és sikerült neki boldognak lenni elmesélné? Köszönöm szépen 15/L

2016. jún. 24. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj programokat! Nem szabad 4 fal közt ülni folyamatosan.
2016. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen erre is gondoltam, csak ugye meleg van és nem szoktam sokat kint lenni. De megfogadom. Köszönöm. Még jöhetnek válaszok! :)
2016. jún. 24. 21:21
 3/5 anonim válasza:

Szerintemis mozdulj ki ,menj el barátokkal legyél velük beszélgess szerezz jobbit csináld azt amit szeretsz amihez kedved van ... :) ha van kedved beszélhetünk facebookon vagy valami ha gondolod...

13 /f

2016. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először menj el egy pcihológushoz.Ezt kezeltetni kell.
2016. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Írj privátot nyugodtan, ha szeretnél beszélgetni 6 éve benne vagyok a témában sajnos.

24/L

2016. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!