Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérző végbél - aggódnom kéne?...

Vérző végbél - aggódnom kéne? Többi lent ↓☺

Figyelt kérdés

Nos az lenne a problémám, hogy (nem rendszeresen) székletürítéskor vérezni szokott a végbélnyílásom.

Nem mindig, de amint az ürítés nehézkes, a vércseppek visszaköszönnek a WC papírról, és hát a végeredmény pedig olyan, mintha menstruálnék.

Azt olvastam, hogy valószínűleg van 1-2 túl érzékeny hajszálér a popómban ami kiválthatja a vérzést.

Igaz lehet?

Aggódnom kéne?

Félek orvoshoz menni, mert tudom milyen fájdalmas egy végbél tükrözés (anno vakbél-gyanúval voltam így).

Válaszokat előre is köszönöm, a kevésbé tanács jellegű, nem éppen együtt érző válaszokat pedig kérlek hanyagoljátok.

Köszönöm!☺



2016. jún. 27. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeti aranyér lehet, igen gyakori. Egyél sok rostosat, igyál sok folyadékot (főleg vizet) és remélhetőleg elmúlik. Amíg ritka és nem fáj, nem kell vele különösebben foglalkozni, próbáld megakadályozni, hogy rosszabb legyen.
2016. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak, fél évig nem mentem orvoshoz. Aztán, amikor elmentem, Kiderült, hogy már 3. Stadiumú béldaganatom van...
2016. dec. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!