Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel magyarazhato, hogy sok...

Mivel magyarazhato, hogy sok ember szerelmi csalodas utan latvanyosan lefogyik?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerosom van, akirol tudom, hogy szerelmi banata volt/van, vagy elhagytak, vagy nem jott ossze valakivel a dolog, es ilyen 10 kg-ot dobott le
2016. jún. 28. 12:07
 1/9 anonim válasza:
Annyira szomorú, csalódott, hogy egyszerűen nincs étvágya, nem tud enni.
2016. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy van a másik eset amikor a zabálásban leli egyetlen örömét. Én is fél évig rászoktam a nassolásra.
2016. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Valószínűleg szerette a párját, nem arra számított, hogy véget ér a kapcsolat.
2016. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Ertem, hogy szerette, de attol nem fogyik le valaki, hogy szereti a parjat.
2016. jún. 28. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
megunod az addigi életed. változtatni akarsz. valami nagyot. több 10kg-t ledobni nagy változás
2016. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én szakítás után olyan szomorú, és csalódott voltam, hogy csak sírtam és hosszabb ideig nem bírtam enni az idegesség miatt. Nagyon sokat fogytam én is, pedig nem vagyok amúgy sem kövér.

Mikor átlendültem az egészen, visszatért az étvágyam. Mostanra szerencsére olyan az alakom mint szakítás előtt.

Egyébként én ha ideges vagyok akkor nem bírok enni. Lehet másnál is ez van.

21L

2016. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Van aki fogy és van aki hízik. Ez lelki beállítottság kérdése.

(A fogy nem ikes ige. Szóval nem fogyik, hanem fogy.)

2016. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- Annyira megviseli lelkileg, idegileg, hogy nem tud enni.

- Van olyan is, hogy valaki eszik, de annyira ideges, hogy valahogy nem maradnak meg rajta a kilók.

- Vagy akár tudatosan nem eszik annyit, hogy jó formában legyen. Így elégedettem lesz magával. Esetleg bizonyítani akarja, hogy rosszul járt, hogy elhagyta a párja. Vagy már az új kapcsolat reményében szeretne minél jobban kinézni.

2016. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én annyira ideges voltam, hogy nem bírtam enni. Volt, hogy szimplán nem volt kedvem, mondván minek, kár belém az étel.

Többhétnyi éhezés után meg volt, hogy attól hányingerem volt ha a számba vettem az ételt. Összeszűkült gyomorral örültem, ha pár szem kekszet lebírtam nyelni.

2016. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!