Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenül elvakartam a...

Véletlenül elvakartam a köldököm, és picit begennyesedett. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Pontosabban kicsit megkapargattam a körmömmel, és belül a bőröm felső része kicsit megsérült, egy pici foltban bepirosodott, és estére kicsit váladékozni kezdett. (A szagából ítélve gondolom, hogy gennyes).

Máafél 2 napja történt. A váladékot egy nedves fültisztítóval óvatosan kitörölgettem 2x. Egyre kevesebb váladék van, de ha belenézek, belül még mindig kicsit nyúlós-nedves.

Aggódom, lehet valami bajom ebből?


2016. jún. 29. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Elfertozodhet. A legjobb az lenne ha elmennel dokihoz, de ha nem akarsz akkor betadinnal kenegesd, lehetoleg ne fogdosd koszos kezzel, le is tapaszthatnad nap kozbe, de estere hagyd szellozni
2016. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem fogdosom, csak frissen mosostt kézzel, tiszta póló van rajta, nem piszkálom.

Betadinom nincs, 70%-os szesszel le lehet fertőtleníteni? Azzal szoktam. fertőtleníteni.

2016. jún. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!