Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha fáradt vagyok...

Mit tegyek ha fáradt vagyok egész nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

segítséget kérnék hogy mivel tudnám magamat pörgősebbé tenni.

Egész nap levert vagyok és fáradt. Koncentrálni is nagyon nehezen tudok. Közérzetem se a legjobb.

Nem hiszem hogy vitamin hiányom lenne mert már egy ideje szedek egy vitamin pakot (Builder Pak) amiben minden megtalálható, de sajnos nemigen segített ilyen téren.


Azt tudni kell hogy én hétfőtől-péntekig, minden nap 10 órát dolgozok (Álló, raktáros fizikai munka) , munka után meg 1 órát kondizok.

A kondi az hétfőtől-csütörtökig van.

Odafigyelek hogy minimum 8 óra alvás meglegyen, igaz reggel ígyis úgy kelek fel mint akit levertek :D


Nincs valami szer ami felpörget? persze legális dolgokra gondolok :D

Arra is gondoltam hogy talán túledzettem magam, pláne h egész nap emelek mint a barom aztán még utána ráedzek még :D

Viszont a munkatársakon nem látszik ez a levertség.. bár ők nem is kondiznak utána.

Kondit semmiképp nem akarom abbahagyni mert már az életem részévé vált.

Gondoltam rászokok a kávézásra, hátha segít a koffein, de ha ez se jön be akkor nemtudom mi az ami segíthet.

Voltatok már hasonló helyzetben? mi segített? erősebb vitamin? bár ennék a builder pakknél erősebbet nemigen találtam.



2016. jún. 29. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy vagy túlerőltetted magad-> pihenj Vagy vérszegény vagy,szerintem menj el egy vizsgálatra,ott megnézik,hogy van e elég vasad
2016. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyolc óra alvás egy átlagos érték, lehet hogy neked kell 9 óra vagy mégtöbb, pláne ilyen terhelés mellett. A kondiban is érdemes szünetet tartani néha hogy regenerálódj.
2016. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!