Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 154 cm magas vagyok,54 kg,...

154 cm magas vagyok,54 kg, sportoló. Ezzel kövérnek számítok? 16/L

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sportolsz, és a sok mozgás miatt valószínűleg izmos vagy. Emiatt senki sem fog kövérnek nevezni, és ne is hidd magad annak.
2016. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz? Ha erőemelő, súlyemelő vagy ehhez hasonló vagy akkor nem számítasz kövérnek.

Ha szertornázol, gymnastic-ázol, gyorskorcsojázol akkor ezekhez túlsúlyos vagy.


Hasznosabb lett volna ha leírod a sportot, ha téged az érdekel hogy az adott sporthoz kövér vagy-e.


De alapvetően ha a sportolás feltüntetése burkolt célzás volt arra, hogy nem vagy hájas, akkor mint lány nem feltétlenül számítasz kövérnek, bár ki tudja, az is lehet hogy olyan a testfelépítésed, hogy kövérnek nézel ki valamilyen szinten, ha nem félsz, akkor linkelj be egy képet a testedről, természetesen nem akt fotóra gondolok, hanem olyanra amiből látszik a testfelépítésed, a fejedet meg természetesen kitakarhatod, az nem releváns.

2016. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel sportols, izmosabb vagy es az izom nehezebb a hajnal.
2016. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Küldj képet

Nem lehet megmondani anélkül

2016. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Izmos vagy.
2016. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a kérdésre pedig a válaszom: karatézom és hosszútávfutó vagyok.
2016. jún. 30. 01:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Hu, jot sportolsz:D

En aikidozok es rovidtav futo vagyok😀

2016. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!