Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forduljak orvoshoz? Tegnap...

Forduljak orvoshoz? Tegnap futottam, eleg nagy tavot, es mikor a baratom meghallgatta a szivem mondta hogy olyan gyorsan ver hogy kihagy egy egy utemet. Enis meghallgattam es ugyanezt tapasztaltamForduljak kardiologushoz? 17/L

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Futás után természetes, hogy zakatol a szív, pihenés után kell megnézni.
2016. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívritmuszavar. Meterhelted magad és emiatt hagy ki. Nem bírja olyan gyorsan pumpálni a vért. De az is lehet hogy ez csak megterhelésre jön elő és lehet ebből akár baj is. Amíg nem vagy rosszul bele vagy nem zavarja a hétköznapi életedet nincs baj. Ha terhelésre mindig előjön akkor javasolt egy orvos és be kell fejezni a futást. Nézzétek mindig hogy milyen gyakran van.
2016. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Háziorvoshoz fordulj és ő majd elküld EKG-ra ha szükséges.
2016. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Teljesen normális! Én is futás után én is így vagyok vele mert járok focira! Egy pár perc és már nem lesz annyira gyors! Nekem nem hagy ki ütemet! De ha annyira nagyot futottál akkor is normális,hisz egy pihenés mindig jól jön egy gyors szívnek!
2017. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!