Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen kiütések apró pici...

32 hetesen kiütések apró pici kis piros pöttyöcskék vannak a pocakomon. Nem viszket. Nektek is van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, nem is volt soha. Nem lehet, hogy allergia, kiütés vagy ilyesmi?


37.h. KM

2010. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem olyan 9hetesen voltak piros pöttyeim, de azok viszkettek. Nekem azt mondták, hogy terhesség alatt előfordul 12.hét környékén és az utolsó hetekben. A hasamon jöttek ki nekem is először, majd a karjaimon. Pár nap és elmúlik.

16hetes kismama

2010. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon csúnyán csíkos lett a hasam eleje.Arra felé tágult a bőröm,szabályosan éreztem,mikor repedt a bőr.Nagyon rossz.Mostanra odáig jutottam (37 hetes),hogy 2 kézzel vakarom,de akkor meg fáj.Először az érdes érzetre azt hittem,hogy a csíkok mentén kisebesedett a sok vakarástól,de aztán megnéztem tükörben,és azt láttam,hogy ilyen sömörös,apró pöttyök vannak rajta.Holnap megyek dokihoz megmutatni neki,hogy nem-e valami fertőzés,és nehogy baj legyen szüléskor,íratok rá valamit.Remélem elmúlik.
2010. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mekem nincs, de ne aggodj, lehet hogy csak ettél valamit, amitől kicsit kijöttel allergiás pöttyők, ha nem túl sok, akkor el fog múlni!

HA esetleg soknak tűnik, és nagyobban, akkor menj dokihoz, mert az lehet valami betegség is, de ennek kicsi esélyét látom.

Nekem előfordult már,hogy pl tejszínes kajátok picit kiütéses lett néhány órára a hasam!

2010. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes korom óta egyfolytában kijön vhol! Semmi bajom, hormonális!!! 29km
2010. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!