Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség nem tudok aludni?

Segítség nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

gimnazista tanuló vagyok és képtelen vagyok aludni. pedig most nincs is stressz a suli miatt, habár kemény szellemi terhelés sincs ami miatt lefáradnék. igaz nem futok maratonokat, de nem ülök egyhelyben egész nap, hogy ne is fáradjak el. az eddigi nyarakon nem volt ezzel probléma,

most viszont az elmúlt héten, semmit nem alszok. nem is az hogy kicsit hanem konkrétan egy percet sem. néhány nap volt, hogy úgy voltam vele, hogy jó akkor alszok egy kicsit reggel, így azért tudtam aludni néhány órácskát. most viszont már nagyon elegem van, hogy folyton nem tudok aludni, és fogalmam sincs miért. és nem is tudok, csak néhány nap reggel aludni. most is semmi esélyt nem látok rá hogy el tudjak aludni.

már hallgattam nyugtató zenét, ittam meleg tejet, vettem be altatót is, be is rúgtam (ezeket persze külön napokon) de semmi sem működik. egész este csak forgolódok, és tele van a fejem gondolatokkal, és nem tudok megszabadulni tőlük, pedig már egész nap annyit gondolkodok, nem értem miért este törnek rám.

tanácsok, ötletek?



2016. júl. 9. 06:23
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, még kiskoromban. Nekem az segített, hogy mindig kicsit később feküdtem lealudni. Nem kell gondolkodni semmin, csak legyél nyugodt. Ne arra koncentrálj, hogy eltudsz e aludni vagy nem. Ha esetleg megoldható, mert nagyon meleg van ilyenkor, nyisd ki az ablakot, vagy kapcsolj ventilátort ami megy a szobában. remélem segíthettem :)
2016. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!