Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a fajta fejfajas lehet a...

Ez a fajta fejfajas lehet a fronterzekenyseg miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este hirtelen belenyillalt a fajdalom a fejtetomtol kicsit balra, mintha kest szurtak volna belem. Par masodpercig tartotta, majd elengedte. Parszor megismetlodott utana. Ma reggel ota enyhen erzem neha, es mashol is meg-megfajdul a fejem. Ez nem az elso alkalom, hogy pont abban a pontban nyillalt bele a fajdalom, de eleg reg volt az utolso alkalom. Rafoghatom a frontra? Masnal is elofordul hasonlo?
2016. júl. 16. 10:50
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem néha szúr jobb oldalt a fejem. Igen, ez valószínűleg a front miatt van, nyugi:) ilyenkor sajnos egész nap rosszul vagyok, hányinger/fejfájás...

2016. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi, megnyugodtam kicsit. Amekkora hipochonder vagyok, mar megijedtem, hogy valami komoly bajom van, hadd ne soroljam mik jutottak eszembe...
2016. júl. 16. 22:07
 3/3 anonim válasza:
Nyugi, én is hasonló cipőben járok. Ha fáj a fejem az agyam már kombinálni kezd, olyan dolgokra gondolok... De egy jó tanács: ilyenkor mindig nyugtasd meg magad:)
2016. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!