Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két és fél éves kisfiam hetek...

Két és fél éves kisfiam hetek óta nem akar aludni délután. Folyton kitalalál valamit és persze nem alszik. Hogyan szoktassam vissza az alvásra?

Figyelt kérdés
Szerintem túl korai még elhagyni. Egyébként azóta az esti alvás is problémás. Sokkal később alszik el mint szokott éscsak min.fél óra hiszti után. Nem tudom mi lehet vele. Előtte nem volt gond csk letettem és hamrosan aludt is. Nem emlékszem semmi olyan dologra ami trauma lehetett volna számára. Reggel fél nyolc körül kel, de este 10 van úgy hogy 11 körül alszik csak el.Már nem tudom mit tegyek mert így anagyon fárasztó. Ha van valami jó ötletetek segítsetek! Köszi!
2009. júl. 31. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy ez a nagy meleg az oka.Nem bír aludni.Vagy csak nem igényli.Hagyd egy pár napot delelés nélkül aztán megint próbáld a delelést.Ha mindig rendesen delelt a szervezetének hiányozni fog és majd visszaáll.
2009. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nővérem sem aludt soha, de megtanitották neki szüleim, hogy délután "pihenő" van, azaz legyen nyugiban és csendben egy órát. Próbálj meg te is hasonlót.
2009. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is sziesztázunk délután 4 ig bezárólag, csak olyankor nézünk tv-t. Aztán vagy alszik vagy nem. Ma aludtunk, hosszúidő óta, rettentő fárasztó a délutáni műszak, de ezt nem kell magyaráznom. Reggel 9 előtt kel, este 10 kor alszik. Azthiszem az én hibám is mert nem viszem ki sétálni, de olyan meleg van...Ma 6kor keltünk és megyünk boltba, remélem megteszi és nem lesz fenn éjjfélig. Oviba sem kötelező az alvás, csak tudatosítani kell benne, hogy akkor csöndbe kell maradni. Én aztmondom, hogy a mama is alszik ezért kell csöndbe m,aradnia. többnyire beválik.
2009. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam 2 és fél éves korától nem aludt napközben.
2009. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!