Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok az iskolában...

13 éves vagyok az iskolában kb 4 hónapja 159,5 cm voltam (de sztem mostanra lehetek ilyen 162-3 körül) 13 évesen ilyen magassághoz megfelel a 45 kilo? Kevés vagy sok, mert kövérnek érzem magam

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus, ez testkép-zavar.
2016. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te sem álltál kétszer sorban észosztásnál. Növésben te meg a testeddel vagy elfoglalva, okos gyerek lehetsz.
2016. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Egy enyhe testképzavar előfordul a kamaszkor első éveiben, nem feltétlenül kell hozzá pszichológus.
2016. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Ha ilyen gyorsan nősz, fejlődik a tested,a szervezeted változik,sok energiára van szükséged. Energia pedig az ételben van. Tartsd be a napi 5 étkezést, és ne a kilókon lovagolj :)
2016. júl. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát attól függ fiú vagy lány vagy?

Egyébként el kell menni sportolni nem fogyózni(mert ha kövérnek érzed magad gondolom fogyni akarsz) attól csak jó alakod lesz ha tényleg kicsit dagi vagy akkor az úgy is le megy ha meg nem akkor max jobb alakod lesz.

2016. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!