Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szeressem meg ujra a...

Hogy szeressem meg ujra a vezetest?

Figyelt kérdés
Szorongassal es panikkal kuzdottem, mara ez majdnem elmult, kiveve vezetes kozben. Nagyon sajnalom ezt mivel regen imadtam vezetni! Es mivel Pesten tanulok, de videki vagyok autoval jarnek fel szeptembertol, de sajnos nem megy. Mit tegyek?
2016. júl. 19. 17:40
 1/2 anonim válasza:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Fontos hogy ne kényszerből tedd, hanem élvezetből. Ugyanakkor mi okozza nálad a szorongást és a pánikot? Jó lenne tudni az okokat. Egyébként ha nagyon bánt a dolog és szeretnéd legyőzni a félelmed javaslom hogy keress fel egy jó oktatót, aki egy kis önbizalmat ad neked. Kérd meg szüleidet/testvéredet/barátodat hogy üljön be melléd és segítsen. Tegyél meg kezdetben csak kisebb távokat, majd egyre nagyobbakat. Szépen fokozatosan kezdd el felépíteni az egészet, addig ameddig már nem leszel kellően magabiztos. Ha viszont így sem megy, akkor nem biztos hogy kell ezt erőltetni. Mert abból sokszor probléma adódhat.
2016. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy vezetes kozben azonnal eszembejut hogy majd biztos megint elojon, es valoban igy elo is jon. Ezt nem tudom lekuzdeni. Eleg rutinos vezeto vagyok, nagyon szeretnem hogy ez elmuljon.
2016. júl. 19. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!