Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talpon lévő bőrkeményedésre...

Talpon lévő bőrkeményedésre mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy talpon lévő bőrkeményedés begyulladhat-e és mi a jó gyógymód rá? Nem vagyok még idős, nem korral együttjaró bőrkeményedésről van szó,valószínüleg cipő probléma lehet vagy a nyár alatt túl sokszor történő mezítláb mászkálás..két napja nem igazán tudok rálépni a talpamra, be van dagadva es lila ebből gondolom, hogy begyulladhatott ha lehetséges ilyen.Nem szeretnék azonnal orvoshoz szaladni vele.Tudna valaki valamilyen jó tanácsot adni,esetleg krém nevet vagy bármilyen más gyógymódot?

2016. júl. 20. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy a bőrkemci begyulladhat. Megoldás, ha eltávolítod, pl. a DM-ben lehet kapni bőrkemci eltávolításához eszközöket.

Krém nem hiszem, hogy segít eltüntetni, legfeljebb puhító krémek lehetnek, vagy ha vízben áztatod, az felpuhíthatja és könnyebb eltávolítani.


A kérdés, hogy mikor alakult ki neked. Csak most? Mert akkor lehet átmeneti terhelés is az oka. Ha már régóta megvan, ortopéd probléma is lehet a hátterében, de ezt orvos tudná megmondani.

2016. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Borradir nekem is hasznalt nem kel hozza sok minden

Cukor , etolaj vagy olivaolaj,es kakao ha akarsz bele

Ezeket osszekevered egy borkanyba es firdessnel a labadra maszirozod es utana lemosod

Hidd el segit

2016. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megszúrta valami.
2016. júl. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha be van dagadva, lila és fáj, akkor inkább mujtasd meg bőrgyógyásznak, vagy sebészeten, ne állj neki leszedni a bőrkeményedést!
2016. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2016. júl. 22. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!