Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán van valami bajom?

Amcsih kérdése:

Talán van valami bajom?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Mostanában kissé levert, depressziós, izgulékony, fáradékony vagyok és a hangulatom is könnyen megváltozik. Nagyon gyakran éhségroham tör rám. Képes lennék mindent megenni, mindig mást kívánok, egyszer sósat, édeset, savanyút és amíg nem eszek frusztráltnak érzem magam. Viszont ha beveszek egy rágót, az mindig segít. Emellett a vizet is gyakran kívánom, és fél litert is képes vagyok húzóra meginni. Egyébként túlsúlyos vagyok, 110kg, 180cm.

2016. júl. 24. 21:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Dohányzom is, napi 10-15 szál.
2016. júl. 24. 21:53
 2/4 anonim válasza:

Ismerős szitu. Csak lány vagyok. Fiatalabb. Kisebb. Nem szívok.


Ha engem kérdezel, a kor velejárója, majd kinövöd. 1-2 éve volt hogy a csokiut meg a gumicukit zacskozsámra tudtam zabálni. Fél évemár ránézni se bírok. Nem tom miér. Ha ugy gondolod hogy az étvágyad csökkentenéd... Arra a vitaminok elég jók. Asszem anyám akkor kezdett (ujra) olyanojat etetni velem. (C vitamin) de 1000000 féle étrend kiegészítő van ami segíthrt. A hangulatod meg az időjárás is befolyásolhatja. Meg a fény. De ha engem kérdezel az étvágyra is hatással van. Remélem valamit segíthettem. :-)

2016. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. júl. 25. 11:07
 4/4 anonim válasza:
Nincs mit. Remélem segíthettem :)
2016. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!