Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy működik ez? (többi lent)

Hogy működik ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hogyha valami káros dologgal élek és ezáltal pár évvel kevesebbet élek, de utána abbahagyom és elkezdek egészséges életet élni (egészséges táplálkozás, mozgás) akkor az a pár év visszajöhet amit elvesztettem? A genetika miatt gondoltam hogy ez így történne. Mert ha a DNS-emben az van hogy én 80 éves korig élhetek, akkor én csak addig élhetek max. Nem tudom mennyire érthető.

2016. júl. 30. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, tényleg nem teljesen értem mit akarsz kérdezni. A lényeg, hogy sohasem késő leállni a káros szenvedélyekkel és teljes életet élni. Példának elmondanám, hogy egyes kutatások szerint, ha valaki 10 évet dohányzik és abba hagyja, ugyanannyi év kell míg kitisztul tőle a tüdeje. Hogy vissza kapja-e azokat az éveket? Nem tudom. De hogy egészségesebb lesz és nagyobb eséllyel ér meg egy előrehaladott idős kort az biztos.
2016. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!