Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktatok elaludni?

Ti hogy szoktatok elaludni?

Figyelt kérdés

Nem mintha alvásgondom lenne, csak kíváncsiság

És léci ne írjátok hogy lélekszám és alszok hanem olyan inkább mint pl én írhatnám hogy folytatom fejembe vmi sorozatot, video játékot vagy csak vmit kitalalok , használom a fantáziát mert az teljesen kikapcsolódás, mindig azt csinálom ha uncsizok

Igazából mindig is azt hittem h mindenki ezt csinálja amíg vki nem mondta h ő számolva alszik el amire én képtelen voltam



2016. júl. 31. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Berakok egy doku filmet, nézegetem egy kicsit, legtöbbször csak hallgatom. Majd elalszom.
2016. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Picit netezek a telefonomon, vagy olvasok egy könyvet, de volt olyan is, h fantáziálgattam.

Ha nem vagyok eléggé álmos, akkor van, hogy 1 órát is forgolódok, mire sikerül elaludnom. :S

2016. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi hogy nem voltam teljesen világos, az elalvást közvetlenül megelözö tevékenységre kérdeztem, ami a fejbe játszódik le, nem ami elötte van
2016. aug. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!