Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyors házi megoldás aranyérre?

Gyors házi megoldás aranyérre?

Figyelt kérdés
Sajnos pár hónapja kijött az aranyerem, rá 1-2 hónapra megint, rettenetesen szenvedtem vele, komolyan mondom, hogy olyan fájdalmat még azelőtt soha nem éreztem, mint akkor. Reparon kenőcsöt használtam rá, lassan, de helyrehozta, azóta szinte minden kakilás után fáj egy kicsit a fenekem, nagyon odafigyelek rá, alaposan megmosom és bekenem ilyenkor, eddig egy fél órán belül el is múlt utána. Most viszont nagyon nagyon ég és csíp és már megint a sírás kerülget a fájdalomtól, nem használ rá semmi ami eddig igen. Csak egy nagyon picit van kint. Mit csináljak vele, hogy visszafele húzódjon és ne kifele jöjjön megint? Egyébként nem is értem, mert a székletemmel általában nincs probléma. Most sem volt... és mégis...
2016. aug. 2. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenkor már érdemes orvoshoz menni!
2016. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az aranyér csak műtéti úton jön rendbe, viszont szüléskor kiújulhat. Már léteznek lézeres műtétek is, fájdalommentes. Bátorság.
2016. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szubudáj Bagatur válasza:
Szedjél Detralexet, sokat segít. És miután megmostad, zuhanyoztasd le hideg vízzel. Ez először rossz érzés, de meg lehet szokni, és tényleg jó hatása van.
2018. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!