Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon megmart a cicám, elég...

Nagyon megmart a cicám, elég mély a seb szerintetek kell tetanusz vagy esetleg bevarratni? KÉP LENT!

Figyelt kérdés
Nem jár ki a lakásból , panelban lakom , sosem volt még kint .Hordozhat-e valami betegséget a körme alatt vagy elfertőzhet ? Most körömvirág krémmel kenem és oxigénes vízzel . Szerintetek mit tegyek?

2016. aug. 8. 16:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Vettünk rá betadine-t ,szerintem nem lesz így gond, főztem rá kamillateát azzal is borogatom és a végén ragtapasz .Mellesleg nem fajtiszta de megvan minden oltása, amúgy sem lényeges hogy faj vagy nem mert a fajmacskáknak is sok baktérium van a körmük alatt :D .Köszi a válaszokat , nem szeretnék dokihoz menni mert már megjártam párszor .Flegmán beszélnek az emberrel .Akkor tüdőgyulladásom volt,később kiderült hogy igen súlyos ,elmentünk a gyerek orvoshoz (14 voltam) és ordibáltak velünk , anyukámnak azt ajánlották hogy feküdjek be a kórházba 1 hétre, de ő nem szerette volna mert abszolút nem higiénikus az itteni ellátás ,a doktor felállt és azt mondta ''nem higiénikus drága?akkor vigye innen hazafele , ha magának nem tetszik''.Volt ott egy kislány is (3-4 éves) már hányt a sok perfúziótól mert ezek csak azt tudnak adni minden betegségre , cukros vizet...Folyton sírt szegény a kedves doktornő azt mondta az aszisztensnek hogy ''cokiztassa már el vagy adjon neki egy diazepánt mert ha nem megy és leüti '' ezt mondta szóról szóra ...A ragályos kórházban még brutálisabb a helyzet , testvéremnek megcsípte a darázs a nyakát és bedagadt , erre meg azt mondják miután vártunk 2 órát hogy ''maguk meg minek jöttek ide ? '' ezt azután miután elpanaszoltuk mi is a baj.Ezért nincs türelmem meg idegrendszerem elmenni az orvoshoz inkább eldöntöttem hogy amit tudok megteszek itthon .Köszi mégegyszer mindenkinek.
2016. aug. 8. 21:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát nem csodálom, hogy dokihoz nem akarsz menni! Főleg a leírtak alapján! Mi is már jó sok szemét orvossal találtuk magunkat szembe az évek folyamán.

Én is csak akkor megyek, ha nagyon muszáj. Csak fogorvoshoz járok rendszeresen, nehogy baj legyen. :)

2016. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!