Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bemennétek dolgozni, betegen?

Bemennétek dolgozni, betegen?

Figyelt kérdés
Már lábadozok, keddtől csütörtökig hasmenésem volt de bementem dolgozni diétás étrend mellett. Huzatos helyen dolgoztam, péntekre levett a lábamról a torokgyulladás, lázzal fejfájással, mindez tegnapig. Antibiotikumot szedek jobb már de még köhögök és reggel volt egy kis lázam. Párom szerint holnap még ne menjek be de én úgy érzem be tudok.. Soknak érzem hogy péntek, szombat, hétfő meg még kedd ne dolgozzak, mit gondoltok? Egész jól vagyok, csak nem tudom birni fogom-e a tempót a munkán igy.
2016. aug. 8. 22:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gyorsan kell dolgozni, hajolgatni és emelgetni.
2016. aug. 8. 22:03
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Az egészség a legfontosabb.Fizikai meló mellett nem lehet gyógyulni.Aki irodában tesped, annak nyilván nem gond, azon kívül, hogy fertőzi a kollégákat és ügyfeleket...
2016. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Minek akarsz hősködni?
2016. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát, a gyerekeknél az az alapszabály, hogy egy totálisan lázmentes nap után mehetnek közösségbe. Szerintem holnap maradj még a seggeden, ha ma lázas voltál.
2016. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha magadra nem gondolsz, gondolja másokra, én nem örülnék, ha a kollégáim betegen dolgoznának.
2016. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lázasan nem mennék be. Tekintve, hogy mikor én lázas vagyok, akkor meg se tudok moccanni. Szó szerint. Nemhogy felülni a biciklire és eltekerni a melóhelyre:'D

De pl hasmenéssel elmennék, van erre gyógyszer. De lázasan biztos nem.

2016. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg azt csak te tudhatod, bírni fogod-e a munkádat egy ilyen betegség után. Lehet nem is a láz meg a torokfájás a legnagyobb baj, hanem hogy a fizikai munkát még a nem teljesen ép szervezeted nem bírja és durvábban visszaesel a megerőltetéstől. Akkor meg nem 4-5 napot nem fogsz dolgozni, hanem 4-5 hetet
2016. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A betegséget ki kell pihenni, az egészséged fontosabb mint az a pár napi pénz.
2016. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem a pár napi pénz hanem a munka miatt mennék be.. A doki szerint mehettem volna ma is, azt mondta ő is bemegy lázasan dolgozni ha csak 38.. De mondtam neki nekem fizikai munkát kell végeznem amiben egészséges állapotban is kifárad az ember.
2016. aug. 8. 22:46
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondolom másokra de volt olyan kunkahelyem, ahova berángattak lábadozó állapotban, még volt egy kis lázam, ott megmondták vagy bemegyek vagy be se kell jönnön többet. Talán e miatt a tapasztalat miatt nem tudok a fenekemen maradni otthon :/
2016. aug. 8. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!