Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholista vagyok? Többi lent.

Alkoholista vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hétköznap nem iszom, de hétvégén másfél üveg bort megittam péntek és szombat este is. Ez már egy ideje így volt, jól esik, ellazít. Ha rossz a kedvem nem iszom, mert nincs kedvem. Mivel aggódom e miatt, most már "csak" szombat este iszom meg a másfél üveg vörösbort. Töményt, vagy más piát ritkán fogyasztok, inkább csak társaságban egy koccintásra. Ha nem vagyok otthon hétvégén (pl. elutazom rokonokhoz, vagy kirándulni), nem iszom, szerencsére nincsenek elvonási tüneteim. De azért aggódom, hogy ez sem normális, hogy károsodhat a májam ennyitől stb.

2016. aug. 10. 10:34
 1/3 anonim válasza:

Ha nincs pia után sóvárgás, akkor nem vagy alkoholista. Ha érzed a vágyat, hogy neked alkohol kell, de most azonnal, különben dühbe jössz, akkor vannak problémák.

Amúgy mennyi idő alatt gurítod le ezt a mennyiséget?

2016. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát olyan este 10 és hajnali 3-4 között.
2016. aug. 10. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt iszákosságnak hívják, ami, noha korántsem azonos az alkoholizmussal, sokszor oda vezet.
2016. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!