Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnek felkelni sokkal...

Hogy tudnek felkelni sokkal hamarabb?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet,hogy kb.dél-1fele szoktam felkelni,jó igaz,hogy sokszor ejfel utan erek haza,de ha elalszok 11kor akkor is ilyenkor kelek,az elejen jo is volt,hogy vegre sokaig aludhatok a koran kelesek utan,de mostmar nagyon zavar,raadasul iskola idobe 5kor kell kelnem szoval nehez lesz visszaszokni.Hogy tudnek ezzel valamit kezdeni,hogy legalabb 8-9 fele felkeljek?raadadul emiatt egesznap lusta es faradt vagyok.

2016. aug. 10. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az éjfél előtti 2-3 óra alvás a legpihentetőbb. Próbáld megoldani, hogy lefeküdj hamarabb.
2016. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy hülyeség, hogy az éjfél előtti a pihentetőbb, de ezt most hagyjuk. (Ha pl határőr vagyok és gyorsan átmegyek a román határon és magyar idő szerint 11-kor elaludtam, akkor rácsesztem, mert ott már éjfél van?).

Kérdező

Ne kelj fel hamarabb. Ráérsz akkor szenvedni, ha majd szeptember lesz. 5-ig úgyse fogod lenyomni a nyáron, érni meg még az se érne semmit, ha mondjuk 7-ig lenyomnád. Tán még - bár felkelni nehéz lesz - jobb is lesz így, mert az első 1-2 hétben lesz egy kis "tartalékod" az elmúlt hetek nagy alvásaiból és napközben könnyebben fogod viselni.

2016. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,en is ezzel voltam,de engem mar nagyon zavar,hogy total nincs delelottom,hogy egesznap faradt vagyok meg,hogy felkelek es mar szinte delutan-este.
2016. aug. 10. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!