Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durva ebben a korban 59 kiló?

Durva ebben a korban 59 kiló?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok nem valami magas 165 cm, nem vagyok vékony, sokat sportolok naponta futok, régen úsztam is, de a koromhoz képest nehéz vagyok. Egy csomó barátnőm 50. Egyszerűen nem tudok kevesebb lenni,mert izmot nem akarok veszíteni. Mindenki kevesebbnek gondol mikor meglátnak, viszont nem merem sose elmondani a súlyom... voltam már több is mielőtt fogytam 63. Az embereket ez mért idegesíti? Mindenki soknak gondolja.Nem tudom mit tehetnék, nem rossz a teljesítményem,nem kiemelkedő de 6 km futás és erősítés hogy karban tartsam magam. szóval nem vagyok gyenge, sokat dolgoztam hogy ne hízzak meg, de úgy ézem én sose leszek 50... Kevesebbet meg nem tudok enni, ha hosszabb távra megyek kiveszi belőlem az energiát. A rosszindulatú válaszoktól kérlek kíméljetek.

2016. aug. 10. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes a súlyod, ne akarj fogyni. Ne a gebékhez akarj hasonlítani!
2016. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A testtömeg csak egy szám, lehet két embernek ugyanannyi úgy, hogy az egyik egy gyenge semmi, aki két emeletet alig bír felmenni a lépcsőn, de némi zsírfelesleg van rajta, a másik meg sokat mozog, egyenletesen izmos és semmi felesleg nincs rajta. 165 centi 59 kiló az biztosan nem túlsúlyos, ez a lényeg. El ne kezdj fogyókúrázni azért, mert valamelyik vézna barátnőd csak 50 kilós.
2016. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a puszta számok számítanak, ha amúgy jól nézel ki, látszatra nem vagy túlsúlyos, akkor ne zavarjon. Lehet, erősebbek a csontjaid például, akkor ha fogynál, csak ártanál magadnak. Kép nélkül persze nehéz megítélni az ilyet. De az 50 kg még ehhez a magassághoz is kevés, ne akarj annyi lenni.
2016. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen a puszta szám. A leírás szerint nem vagy hájas, csak izmos. Ez a lehető legjobb!

Nem kell 50 kilósnak lenned. Én 163 centi vagyok és sosem leszek 50 kilós, nem is akarok. Leszálkásítok vagy 56 kilóra (nem tudom még, de valahol akörül lesz jó), majd jöhet a tömegelés, mert kevés izmom van és minél többet akarok (naturálban úgyse leszek túl izmos). 60 kilóval sem lesz a világon semmi bajom, ha jól fogok kinézni :D Mire lenne jó 50 kilónak lenni, fel nem fogom. A mai ifjoncokat valamiért érdekli a súly, de mégis miért? Passz. Sőt, van, aki szerint minél véznább valaki, annál szebb. Ez is baj.


Az se baj, hogy a tested nem hagy keveset enni, szól, hogy neki több kell. Ha nincs szükséged fogyásra, jó, hogy nem fogysz.

2016. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek a válaszadók xd Köszönöm :) hát nem tudom, csak ugye a női ideál mostanában a vékonyabb törékenyebb alkat. De jó ez így, nem akarok gyenge lenni, remélem találok olyat akinek ez tetszik :)
2016. aug. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!