Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás fiatal korban? 13/F...

Fogyás fiatal korban? 13/F 170cm 63kg. Pillanatok múlva itt a suli, és van kb.6 kiló feleslegem. Le lehetne dobni még szeptemberig? Hogyan?

Figyelt kérdés
Meglátszik rajtam a hasamon, csípőmön, combomon, mellkasomon. Máshol nem vészes. Lehetséges ez még szeptemberben? Vagy ha nem akkor mennyi idő? De legalább az ősz vége előtt meglehet?

2013. aug. 11. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne kösd időhöz.


Ne egyél édességet, kenyeret, tejtermékeket.. cukros-lisztes kajákat, hagyományos rizs és krumpli köretet.. És rendben leszel. Mindig ehetsz jó húsokat, zöldségeket, ezek adják a legtöbb erőt és nem betegítenek meg, nem zsírosítják el a testedet.

2013. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Hát ha akarod írhatok egy olyan étrendet amit be is tudsz tartani : Reggeli: Natúr joghurt sima pirítóssal

Délben : Párolt hús rizs

Alma ..

Este : 6 után ne egyél ,rántotta ,vagy tükörtojás ,vagy saláta paradicsommal ilyesmi

Csokit és a satöbbit hanyagold brokkolikrémlevesek elég jók ,fussál minden héten 3x ,ha van rá lehetőség szobabiciklizzél stb.. Ne ülj ,lustálkodj sokat... De semmi hánytatás ,az szörnyű,azt tilos akkkor ér valamit a munkád ha azt " becsületes " úton éred el + a szervezetedet eléggé megviseli . Azt se felejtsd el : mindenből lehet enni ,csak mértékkel . És ne piálj ,mert az alkohol hízlal!! :)) Amúgy én 13/ és 50 kiló voltam és így fogytam 3 kilót elég rövid idő alatt , ha akarsz írhatsz priviben ,de ne lepődj

meg mert álnevem van (fiú) De lány voltam ... Remélem bejön a diéta

2013. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A joghurt és a pirítós az tápláló, megéri felkelni azért hogy ilyet egyen az ember?

Van bennük valami vitamin vagy.. bármi? Mert az egyik a tehén tejéből van (nyilván nekünk nem kéne megennünk) a másik pedig egy fűféle magjából, búzából. Kenyérevés fogyás céljából? A kenyér igazából cukor, cukorrá bomlik le a tápcsatornánkban.

2013. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Rendben ,de gondolj bele,annyira nem lehet visszafogni magad ,ha egész eddig máshogy táplálkoztál,akkor írj egy másik étrendet ,amúgy én korpás és teljes kiőrlésű kenyereket ettem... Bár útáltam ,de mégsem olyan diéta amit nem lehetne megszokni ,vagy annyira lehetetlen a beszerzése a hozzávalóknak .. Nekem ez bejött ezért írtam ,nem vagyok szakértő ,csak tapasztalat...
2013. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én senkinek sem ajánlanám hogy azért egyen glutént reggel, mert.. mert megszokott, vagy nemtom.


Ehet tojást is, az nem jó? Mi értelme kiflit enni, ha egész életen át elkerülhető a cukorbetegség, elhízás, degeneratív idegrendszeri betegségek például a tojás, zöldségevéssel reggelire. Megéri mást enni, mondjuk pirítóst, vállalva hogy idővel beteg lesz, idővel hízni fog.. csak a megszokást kell legyőzni.

2013. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
És te nem eszel kenyeret ? Hány éves vagy egyeltalán ilyen bölcsességgel ???
2013. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tápika 22 éves "tapasztalt" ember, aki mindenkinek ilyen hülyeségeket javasol, ugyanis egyedül ö tudja, hogy mi az egyedüli jó táplálkozás.


Ha valaki értelmes ember, akkor egyszerüen nem veszi figyelembe, amiket ír, idövel majdcsak kinövi ezt is.


A kérdésre: ne akarj fogyni, hanem kezdj el sportolni, hogy IZOM legyen rajtad, akkor nem gond ez a súly a magasságodhoz.

2013. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia!(13/L)

Én is hasonló diétában vagyok bár nem vagyok túlsúlyos csak a hasamat kicsit feszesebbre szeretném alakítani.

Íme pár tipp amik nekem beválnak:):


1.Először is az édességeket hanyagold,de azért ne vond el teljesen magadtól.Hetente 1x 2x belefér.


2.Az olyan ételeket mint a tojás,fehér kenyér,a zsíros ételek és a vajak kerüld el ne egyél belőlük túl sokat.

De persze ezt sem teljesen.Például hetente 1x 2x reggelire ehetsz magos,rozsos vagy barna kenyeret 2 főtt vagy tükörtojással paradicsomos uborkás körettel.


3.Ha van türelmed és lehetőséged számold ki a napi kalória beviteled és vezesd egy kis noteszben.A korunkbeliek napi kalória szükséglete maximum 1500Kcal

de ha ügyes vagy és 1000 alatt maradsz látványos hatása lesz.


4.NE NASSOLJ!TANULD MEG MEGÁLLNI!

Ha úgy érzed enned kell valamit akkor egyél gyümölcsöt:Málnát,epret,banánt amilyet szeretsz.

De én pl kifejezetten szeretem a zöldségeket is.


Na a táplálkozásról egyenlőre ennyi de ez még nem elég a kívánt cél eléréséhez.Le is kell fogynod a + kilókat.

1.Ha van valami sport amit hobbi szerűen űzöl akkor HAJRÁ.Nagyon jót fog tenni.

2.Nekem bevált az is hogy a hasi feleslegem eltüntessen hogy minden este fürdés előtt 40-50 felülést és 15 fekvőtámaszt megcsináltam.A has így rendben.

3.A combommal elégedett vagyok mivel gyerekkoromtól bicikliztem SOKAT.De a futás,úszás vagy csak séta is tökéletes.Oszd be egy hétre a testeddzési rended és tartsd is be.

4.A felülések a csípő táji túlsúlyt is eltűntetik:)

5.A mellkashoz pedig a futást vagy ha megteheted a súlyemelést ajánlom.


Remélem tudtam neked segíteni valamit:)

Ha úgy gondolod írj privátot és összeállítunk együtt egy napirendet és étrendet neked.

2013. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden tippet, remélem minden jó lesz majd. :)
2013. aug. 11. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Tápika :)

23 éves vagyok. A recens nyugati táplálkozástudománnyal és a hagyományos kínai táplálkozással foglalkozom. Mellékállásban, mert elsődlegesen harcművészetekkel és élelmiszermérnökséggel foglalkozom, egyelőre egyetemen.

Kérem tisztelettel, bemutatkoztam.


És van nekem egy heppem. Egyszerre jól tudok szórakozni szerencsétlen primitív gyökereken (lásd a 7. válaszoló értelmetlen, kötekedő és provokatív írását, na az ilyeneken) de a tudatlanságuk, és az üresség ami árad az ilyenekből.. az kissé zavar is. Miért nem tartják meg az ilyenek a véleményüket maguknak?


Ilyen sutyerákokat nem értem, nem felejtenek el egyszer levegőt venni?


Igazából mocskolódott egyet, aztán ennyit írt

"A kérdésre: ne akarj fogyni, hanem kezdj el sportolni, hogy IZOM legyen rajtad, akkor nem gond ez a súly a magasságodhoz."


Egy hatalmas nagy közhelyt sikerült összehoznia.. mintha nem tudná mindenki, hogy valamit mozogni kell. De értelmes sportot már nem ajánlott. Arról látszik hogy megfeledkezik, sok sportoló zsíros, mert nagyon nem mindegy hogyan esznek. 80%-ban az a meghatározó hízás/fogyás szempontjából, hogyan eszünk. :)

2013. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!