Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sulis orvosi vizsgálaton...

Sulis orvosi vizsgálaton teljesen le kell vetkőzni?

Figyelt kérdés

Holnap kell mennem a suliban orvosi vizsgálatra.Teljesen le kell vetkőzni,vagy elég csak levenni a fölsőt?Nem nagyon szeretném le venni a nadrágot is,mert nem vmi szépek a lábaim,másrészt most nől,hogy le tudjam gyantázni később.És egyébként miket szoktak megvizsgálni?

16/L


2010. ápr. 19. 16:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Pont erről írtak sokan,hogy nem túl etikus dolog,hogy a gyorsaság miatt csináljanak ilyen tömeges,csoportos vizsgálatot,nálunk is ezt akarták,de nem engedtük,ha szóltok max. nem tetszik nekik,de kénytlen lesz a vizsgálatot egyesével megcsinálni,eleve így kellene.


Egyébként jogosan pont ezért háborognak.Egyszerre úgy sem tud megvizsgálni annyi embert,csak egy kis emberség kellene,tesin sem meztelenül mászkálnak az emberek,van rajtuk alsó meg melltartó is.

2010. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%-os hozzászólónak a tömeges vizsgálat nem tetszik az embereknek és szerintem is jogosan,nálunk a fiúkat akarták így megnézni,és aki nem mert szólni az húzkodhatta a fitymáját a másik osztálytársa előtt,mert egyszerre hívták be és mondták nekik toják le a gatyát is,bocsi én se vetköznék le meztelenre a többiek előtt,bár már nem is kell hál istennek,de most dolgozó fejjel ez olyen mintha kitalálnák és a munkatársak előtt kellene,bocsi ez akkor is etikátlan.
2010. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
hátez szörnyű h láttak bugyiban a lányosztáLYtársaid....te tesiórán is burokba öltözöl át?
2010. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tesin van rajtunk melltartó,ahogy a fiúkon is alsó és nem nyomkodnak meg húzogatják testrészeinket mások előtt,oda nem illő személyek előtt.Olvasd pontosan végig létszi és világos lesz nem a vizsgálattal van a gond,hanem ahogy azt sok helyen végzik,az én barátnőméknél is bekukkantottak a puncijukhoz és ott állt egy osztálytársak aki látta,meg azt is ahogy a mellét vizsgálták,ahogy a fiúknak is sok helyen egymás előtt kellett a golyót megemleni és a fitymát hátra húzni.Szóval az egyszerúű tesi öltözést ne hasonlítsd ehhez.Olvasd végig ki mit írt,de főlösleges neked itt írogatni úgy is azt veszel ki belőle amit akarsz.
2010. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
OFF: kedves 17.09. én a KÉRDÉSRE válaszoltam és nem mások kommentjeire. a kérdező aztírta h nemakarja levenni a nadrágját mert nemszépek a lábai. hát bazeg....az én válaszom NEKI szólt és nem a többi kommentelőnek. mert ennek elvileg ígykéne működnie, h nem egymásnak válaszolgatunk, hanem a kérdezőnek....hamár nekem ajánlgatod gh olvassam végig a kommenteket akkor én neked meg azt ajánlom h olvasd el a gyk szabályzatot.
2010. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én most léptem be de mi az a gyk szabályzat?valaki írja már le,szerintem ha le kell venni a gatyát és alsóban van az nem gáz.De nálunk is ilyen csoportos vizsgálatot akartak csinálni és az nekem sem jön be,erre vonatkozik?Létszi írd le,mi az!
2010. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

ez: Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

# Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

# Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

# Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!

# Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

# A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

# Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2010. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nálunk csak nagyon felszínes vizsgálatok voltak,szóval a polót is csak fel kellett húzni,nem kellett levenni,meg a melltartót sem,szerintem doktortól függ.


De olvasom itt az utolsó beírót,csak ha opcén szavakat használsz akkor zárnak ki és előtt figyelmeztetnek,itt nyugodtan leírhatod a véleményed és több helyen is voltam már az oldalon belül és nem egyszer a végére máson vitáztak már és nem volt belőle baj,csak a szavakra kell vigyázni,hogy miket írsz.DE nem okoskodásból írtam,de nehogy már összeveszetek azon hogy kinek milyen élményei vannak a vizsgálatokkal kapcsolatban,valakit fusztrál,valakit nem,nem vagyunk egyformák.Nekem sem mindegy milyen mértékű vetközést akarnak és kik előtt.

2010. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!

ezért írtam amit írtam. a kérdezőnek szólt a válaszom és nem a válaszolóknak.

2010. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy egy lány nem úgy ejti, hogy NŐL te jó ég...
2010. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!