Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton stresszelek és szorongok?

Folyton stresszelek és szorongok?

Figyelt kérdés
Bármint igazából nem tudom hogy ezt szorongásnak mondhatni ezt épp ezért kérdezem. Kiskoromban is izgultam például ha mentünk valahova vagy ha jott valaki hozzánk, de most ha pl talizok valakivel nem tudok aludni hányingerem van faj a gyomrom olyan furcsa szorongás azthiszem es most mar suli miatt is felek mert mingyárt kezdődik es felek hogy rosszul leszek mert amikor izgulok nem tudom egesz nap enni es alacsony a vérnyomásom igazabol nem tudom mitől lehet és hogy mit kene csinálnom. Azért kérdezem meg mert normális válaszokat szeretnék kapni és ha nem lehetséges akkor inkabb nem kérek a "jotanácsokbol" elore is koszonom a válaszokat!?

2016. aug. 23. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!