Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy szúnyog miatt nem tudok...

Egy szúnyog miatt nem tudok aludni. Mivel tarthatnám távol? Állandóan döngicsél a fülemnél, felkapcsolom a villanyt és nem látom sehol. Ez ismétlődik 10-szer is egy éjjel.

Figyelt kérdés
A SZUKU szúnyogriasztó szagát nem bírom. Valami természetes anyag kellene, ami elriasztja...

#szúnyogriasztás #természetes-anyaggal
2016. aug. 28. 21:35
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam.Szúnyogcsapda HÁZILAG. Kipróbálta már valaki?

2016. aug. 28. 21:51
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, - elfelejtettem írni, hogy van szúnyogháló az ablakon. Talán az ajtón jött be...
2016. aug. 28. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam csinálni, hogy felkapcsolom a szobámon előtt lévő lámpát, így kimegy a fényre. Amíg kint fel van kapcsolva, becsukom a szobám ablakát, hogy több ne jöjjön be. Aztán kizárom a szúnyogot a szobából és újra kinyitom az ablakot. Ha van szúnyoghálód, nem jön be több:D
2016. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Felhajthatod a padlásra is, aztán el kell venni a létrát.
2016. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Válasz a 4-esnek: NINCS padlásunk.
2016. aug. 30. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
De ha lenne, kipróbálnád a módszert ?
2016. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. A padláslépcsőre tenném a szúnyogcsapdát, amit nagyon ötletesnek találok. Ismeritek? Egy flakon felső 1/3 részét levágni és felfordítva visszatenni, a flakon aljába cukros vízbe pici élesztőt tenni, és a keletkező széndioxid odavonzza a lukon át a szúnyogot, de kiszállni már nem tud. Nagyon szellemes megoldás szerintem.
2016. aug. 31. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáltam ilyen csapdákat, egyik sem ért semmit.

Jól bevált módszerem, hogy a sötét szobában monitort, tv-t akármit bekapcsolok, hogy odaszálljon minden. Elérakok egy ventilátort és lehet örvendezni

2016. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!