Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogtól lehet fogyni?

A drogtól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Féreértés ne essék nem akarok drogozni de van egy ismerősöm aki az úgynevezett herbál/biófű től fogyott és én egyszer próbáltam nagyon sokat kellet ennem tőle így nem értem a dolgot . szerintetek ?

2016. aug. 29. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mivel nem lehet tudni hogy a "herbál"-ban mi van, ezért azt sem lehet tudni, hogy lehet-e tőle fogyni.

Nagy valószínűséggel még kísérleti állatokon sem végeztek kísérleteket ezzel. Sőt, az is lehet, hogy az egyik díler másfajta herbált árul, mint a másik.

Ismeretek nincsenek, de akik eléggé barmok hozzá, végzik a kísérleteket magukon.

2016. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#9 Drog=kávé+dohány+alkohol!
2016. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
sokat cigizek kávézok inni is szoktam meg szivni akkor most mivan?
2016. szept. 23. 22:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezek mind drogok,kábítószerek.
2016. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen drog. Van olyan (fű), amitől éhes leszel, de azt is csak egy darabig. Aki semmi mást nem csinál egész nap, csak szív, az már nem biztos, hogy felkel az ágyból azért, hogy egyen. (No offens, én is szívtam ifjú koromban, ezért mondom.)

A szintetikus dolgok (pl speed) teljesen elnyomják az éhségérzetet, ha ész nélkül tolja az ember, képes akár napokig is nem enni.

2016. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!